Naujienos


„Nusilipdyk laimę“...
Trečiadienis, 26 Birželis 2019 05:46

Dievas nulipdė iš molio žmogų ir liko molio gabalėlis...

  • Ką tau dar nulipdyti, žmogau? – paklausė Dievas.
  • Nulipdyk man laimę, - atsakė žmogus.

Dievas nieko neatsakė, tik padavė likusį molį žmogui į rankas...

Todėl mes, birželio 20 d.,  drauge su Karklinių kaimo bendruomenės nariais paėmėme į rankas gabalėlį molio. Ir patikėkite, visiems pavyko nusilipdyti savo laimę. Kartu su molio gabalėliu gimė bendri darbai, taip pat užsimezgė dar stipresni ryšiai tarp gyventojų ir svečių, kuriuos saugosime ir puoselėsime bei lauksime kitų jaukių susitikimų.

Skaityti daugiau...
 
Joninių šventė
Antradienis, 25 Birželis 2019 07:26

Birželio 21 dieną Suvalkijos Socialinės globos namuose šurmuliavo Joninių šventė. Šis laikas ypatingas, mistinis, motina – gamta atgyja, visos laukų žolelės tampa gyvos, turi gydomųjų galių. Šįmet įėjimas į šventę vyko pro vartus  (simbolika) ir pasitikimas vandeniu, nes vanduo -  gyvybės šaltinis. Džiaugsmingai sveikinome Jonus bei Janinas. Vyko sportinės varžytuvės, laimėtojai buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis. Taip pat ieškojome paparčio žiedo, būrėmės, šokome, dainavome, skanavome girą bei saldėsius.

Skaityti daugiau...
 
Poilsinės išvykos
Antradienis, 25 Birželis 2019 07:03

Karštomis vasaros dienomis globos namų gyventojai vyko prie Balsupio ežero ir Sasnavos tvenkinio, kur galėjo pasidžiaugti maudynėmis bei pailsėti. Visi poilsiautojai į namus grįždavo pilni gerų įspūdžių ir emocijų.

Skaityti daugiau...
 
Tapymas ant akmenėlių Vytauto parke
Ketvirtadienis, 13 Birželis 2019 11:42

Saulėtą ir karštą, birželio 11-ąją, Suvalkijos socialinės globos namų gyventojai dalyvavo renginyje, Marijampolės Vytauto parke. : žaidžiam meną gamtoje „Čia ir dabar“.  Kartu su VŠĮ Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centro „Židinys“ nariais tapėme ant akmenėlių, kol laukėme kada nudžius dažai – vaišinomės. Taip pat aplankėme Šv. Arkangelo Mykolo baziliką, poezijos parką – gaivinomės ledais bei fontanų purslais.

Skaityti daugiau...
 
SIJONUOTAS – VASAROS SUTIKTUVĖS
Pirmadienis, 10 Birželis 2019 10:54

Birželio 7 d., renginys „Sijonuotas“ vyko visoje Lietuvoje, jis kvietė visas moteris pasijausti ypatingomis, išskirtinai moteriškomis. Dėvint sijoną norisi pasitemti, išsitiesti, judėti ramiai, lėtai, karališkai. Tokia proga pasinaudojome ir mes, grupinių namų gyventojos. Pasipuošėme ir išėjome smagiai praleisti vakarą. Marijampolės poezijos parke, domėjomės grožio subtilybėmis, kurias pristatinėjo kosmetologijos kabinetai, klausėmės muzikos, šokome pasaulio tautų šokius. Vakaras buvo skirtas tik mums.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 62