Naujienos
Vandens sporto rungčių ir vandensvydžio turnyras ,,Siekiame irtis 2019"
Ketvirtadienis, 16 Gegužė 2019 13:53

2019.05.10  NSK "Siekis" organizavo vandens sporto rungčių ir vandensvydžio turnyrą "Siekiame irtis" 2019. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Klaipėdos "Žuvėdros", Vilniaus "Fenikso", Šiaulių "Entuziasto", Suvalkijos socialinės globos namų ir Marijampolės "Siekio". Varžėsi rungtyse: 50m plaukimo laisvu stiliumi, 50m plaukimo nugara, žiedų mėtymo ant dirbtinės gulbės ir vandensvydžio rungtyse.

Skaityti daugiau...
 
,,Skrajos" koncertas paminint Motinos dieną
Ketvirtadienis, 16 Gegužė 2019 13:35

Gegužės 9 d. Suvalkijos socialinės globos namų gyventojus Motinos dienos proga sveikino Marijampolės profesinio rengimo centro ansamblis "Skraja". Ansambliečiai savo muzika, vienus gyventojus, suvirpino iki širdies gelmių ir privertė išspausti ašarą, kitus, kėlė iš kėdžių ir įtraukė į šokių sūkurį. Nuoširdžiai dėkojame už šilumą ir meilę muzikai.  

Skaityti daugiau...
 
Nedos Daugulienės tapybos darbų paroda
Ketvirtadienis, 16 Gegužė 2019 13:20

Gegužės 7 d. Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje buvo atidaryta, Suvalkijos socialinės globos namų gyventojos, Nedos Daugulienės tapybos darbų paroda. Neda Daugulienė – šaunuolė, ne tik tapo, bet ir kuria: išleidusi šešias savo kūrybos knygas. Kartu su gyventojais pasidžiaugėme jautria, spalvinga kūrybine popiete. Paroda veiks iki birželio 1 d. Kviečiame apsilankyti.

Skaityti daugiau...
 
Velykinis turnyras 2019
Trečiadienis, 01 Gegužė 2019 08:59

2019-04-27 NSK "Siekis" organizavo Velykinį turnyrą 2019, kuriame dalyvavo ir mūsų globos namų sportininkai.

Šio turnyro tikslai ir uždaviniai:

  • diegti kūno kultūrą kaip vieną svarbiausių sveikatinimo priemonių;
  • siekti sutrikusių sveikatos funkcijų atstatymo kūno kultūros ir sporto priemonėmis;
  •  plėtoti ir populiarinti neįgaliųjų sporto šakas Marijampolės regione;
  • stiprinti žmonių socializaciją ir emocinę būseną.

Visi sportininkai varžėsi 8 rungtyse: biliardo, biliardo spec., stalo teniso, smiginio, svarmens laikymo, žiedų mėtymo, Boccia ir šaškių. Tai buvo puiki diena smagiai, draugiškai bei sportiškai praleisti laiką.

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas
Trečiadienis, 01 Gegužė 2019 08:56

alt

 
Svečiuose „Laimės namai“
Trečiadienis, 01 Gegužė 2019 08:38

Balandžio 24 d. Suvalkijos socialinės globos namų gyventojus ir darbuotojus aplankė „Laimės namai“. Judesio terapija suteikė galimybę išlaisvinti  paslėptas emocijas, atsiskleisti, pažinti save ir šalia esantį žmogų. Su atviromis širdimis ir plačiomis šypsenomis norime  labai padėkoti „Laimės namams“ už gėrį ir šilumą. Laukiame kitų susitikimų!

Skaityti daugiau...
 
Šv. Velykų belaukiant
Ketvirtadienis, 25 Balandis 2019 16:24

Balandžio  17 d. rytas prasidėjo bendra malda. Šv. Mišias aukojo klebonas Marius.

Balandžio 23 d. Suvalkijos socialinės globos namuose vyko margučių ridenimo varžytuvės.  Prieš tai gyventojai puikiai joms pasiruošė. Marginome įvairiomis technikomis: vašku, pačių rinktais žolynais, svogūnų laiškais, akriliniais dažais. Varžytuves laimėjo draugystė. Visi pasidalinome po margutį ir su šypsenomis veiduose, kibomės už rankų išreikšti save daina  ir šokiu.

Skaityti daugiau...
 
Pasiruošimas didžiausioms metų šventėm su Karklinių kaimo bendruomene
Ketvirtadienis, 25 Balandis 2019 16:20

Balandžio 16 d. aplankėme savo draugus, Karklinių kaimo bendruomenę. Visi drauge ruošėmės, vienai iš didžiausių metų švenčių, Šv. Velykom. Kiaušinius marginome tradiciniu būdu – vašku. Vieni tai darė pirmą kartą, kiti šią kiaušinių marginimo techniką buvo naudoję  ir anksčiau. Nebuvo nė vieno tokio pat margučio! Vienas už kitą gražesnis. Taip pat mūsų laukė gausios vaišės, vaišinomės, aptarinėjo kitas marginimo technikas ir planavome kitus susitikimus.

Skaityti daugiau...
 
Sūduva-Palanga futbolo varžybos
Ketvirtadienis, 18 Balandis 2019 13:35

2019-04-14 Keliavome į Marijampolės ,,Arvi“ futbolo areną palaikyti savo mylimos ,,Sūduva" futbolo komandos. „Sūduva“ kovojo su ,,Palanga“. Rezultatu  3:0 nugalėjo ,,Sūduvos“ komanda! Labai džiaugiamės rezultatu! Dėkojame Daliui Matvejevui, už kvietimus ir galimybę visada jaustis laukiamiems  futbolo varžybose.

Skaityti daugiau...
 
Akvarelės šimtmečio aidas
Ketvirtadienis, 11 Balandis 2019 11:17

Balandžio 10 d. Marijampolės kultūros centre vykdomas projektas ,,Sūduvių ugnys“. Balandžio 10 d. dalyvavome seminare ,,Jurginių papročiai, tradicijos ir dainos“. Savo žiniomis energija dalinosi LMTA Klaipėdos fakulteto doc. Rūta Vidžiūnienė. Po seminaro aplankėme akvarelės  darbų parodą ,,Akvarelės šimtmečio aidas“.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 30

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 14 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos