Naujienos
R. Lekauskaitės ir K. Vaškevičiaus tapybos darbų paroda
Antradienis, 10 Rugsėjis 2019 12:03

Rugsėjo 5 d. Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje atidaryta Suvalkijos socialinės globos namų gyventojų Rozitos Lekauskaitės ir Kęstučio Vaškevičiaus  tapybos darbų paroda. Susirinkusius svečius ir parodos autorius sveikino  Suvalkijos socialinės globos namų direktorė Marytė Slavinskienė, Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, Savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė. Sulaukėme svečių iš Didvyžių, Kalvarijos socialinės globos namų, Saulės pradinės mokyklos, Karklinių kaimo bendruomenės atstovų, giminaičių ir draugų. Savo sukurtas jautrias eiles dovanojo grupinių namų  gyventoja Birutė Kairienė. Skambant ramiai smuiko muzikai pasakyta daug gražių žodžių ir linkėjimų, kurie tikime – išsipildys.

Skaityti daugiau...
 
Olimpinė mylia
Penktadienis, 06 Rugsėjis 2019 10:46

2019 m. rugsėjo 5 d. Suvalkijos socialinės globos namų sportininkai  sudalyvavo sporto šventėje ,,Olimpinė mylia“. Tai renginys suburiantis neįgaliųjų bendruomenę per sportą jau dvidešimt trečią kartą. Šį renginį organizavo Marijampolės savivaldybės I grupės neįgaliųjų draugija  (pirmininkė I. Kavaliauskienė) taip pat renginį padėjo vykdyti sporto centras ,,Sūduva“. Šis sporto renginys  subūrė 11 draugijų iš viso regiono. Džiaugiamės sudalyvavę!

Skaityti daugiau...
 
Grupinių namų gyventojai Sveikatingumo mankštose
Trečiadienis, 04 Rugsėjis 2019 10:41

Rugsėjis, Grupinių namų gyventojams prasideda aktyviai, nuo rugsėjo 4 d. įsiliejome į Visuomenės sveikatos biuro organizuojamas rytines mankštas, kurios vyksta Žaidimų ir sporto mokyklos salėje, pora kartų savaitėje. Mankštas veda profesionali trenerė, mankštos metu gerinsim mobilumą, raumenų jėgų, bendrą savijautą.

Skaityti daugiau...
 
Molio terapija su Karklinių kaimo bendruomenės nariais
Penktadienis, 30 Rugpjūtis 2019 08:38

Paskutinėmis vasaros dienomis sulaukėme svečių iš Karklinių kaimo bendruomenės. Tęsėme pradėtus darbus vėl paimdami į rankas jau išdžiovintus keramikos gaminius. Dubenėlius, lėkštes, gėles, paukštelius dengėme mėgstamų spalvų glazūromis. Prisijungę nauji nariai ėmė molį į rankas ir kruopščiai lipdė savo meno kūrinius. Po molio terapijos dalinomės įspūdžiais, patirtimi, ateities planais ir planavome kitus susitikimus.

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas
Trečiadienis, 28 Rugpjūtis 2019 11:35

Maloniai kviečiame dalyvauti mūsų gyventojų tapybos darbų parodoje, artėjančiai socialinių darbuotojų dienai paminėti. 

alt

 
Minime „Baltijos kelio“ 30 – mečio sukaktį
Penktadienis, 23 Rugpjūtis 2019 10:55

Bet varpas likimo nuaidi vėl

Ir jūra šiaušia bangas

Trys sesės iš miego kyla jau

Apginti savo garbės“...

Rugpjūčio 23 dieną, Suvalkijos socialinės globos namų gyventojai susikibę rankomis prisiminė „Baltijos kelią“. 30 metų, o širdyje, kaip vakar,  neblėstantys prisiminimai,  ta pati  – vienybės, bendrystės dvasia, ta pati daina ir ta pati meilė – laisvei, Lietuvai.

Skaityti daugiau...
 
Sūduva - Ferencvaroš futbolo varžybos
Penktadienis, 23 Rugpjūtis 2019 09:24

2019-08-22 Globos namų gyventojai kartu su darbuotojais ketvirtadienio vakarą keliavo į Marijampolės ,,Arvi“ futbolo areną palaikyti savo mylimos Marijampolės  ,,Sūduva" futbolo komandos. Šįkart „Sūduva“  kovojo su  „Ferencvaroš“ komanda. Pirmose Europos lygos atkrintamojo etapo rungtynėse ,,Sūduva“ pasiekė lygiąsias 0:0 su Budapešto „Ferencvaroš“. Laikome kumsčius, kad sekančiose varžybose kurios vyks Vengrijoje Marijampolės ,,Sūduva“ nugalėtų „Ferencvaroš“! Dėkojame Daliui Matvejevui už kvietimus ir galimybę visada jaustis laukiamiems! Kviečiame pamatyti akimirkas iš varžybų daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę čia: ,,Sūduva"-,, Ferencvaroš ".

Skaityti daugiau...
 
Sūduva-Maccabi futbolo varžybos
Pirmadienis, 19 Rugpjūtis 2019 06:17

2019-08-15 Su puikiomis nuotaikomis globos namų gyventojai ir darbuotojai keliavo į Marijampolės ,,Arvi“ futbolo areną palaikyti savo mylimos ,,Sūduva" futbolo komandos. „Sūduva“  kovojo su  „Maccabi“ komanda. Rezultatu 2:1 nugalėjo ,,Sūduvos“ komanda!  „Sūduva“ dviem įvarčiais eliminavo Izraelio čempionus! Tai buvo emocingas vakaras. Jei „Sūduva“ perkops atkrintamąjį etapą, ji taps pirmąja Lietuvos komanda per šalies futbolo istoriją, pasiekusia Europos lygos grupių varžybas! Dėkojame Daliui Matvejevui už kvietimus ir galimybę visada jaustis laukiamiems!

Kviečiame pamatyti akimirkas iš varžybų daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę čia: ,,Sūduva"-,,Maccabi".

Skaityti daugiau...
 
Sūduva-Tre Penne futbolo varžybos
Ketvirtadienis, 01 Rugpjūtis 2019 06:32

2019-07-30 Vykome į Marijampolės ,,Arvi“ futbolo areną palaikyti savo mylimos ,,Sūduva" futbolo komandos. „Sūduva“  kovojo su  „Tre Penne“ komanda. Rezultatu 5:0 nugalėjo ,,Sūduvos“ komanda! Tai rekordinė pergalė Europoje. „Sūduva“ žengė į kitą etapą. Pasibaigus varžyboms su dideliu džiaugsmu ir puikiais įspūdžiais keliavome namo. Dėkojame Daliui Matvejevui už kvietimus ir galimybę visada jaustis laukiamiems  futbolo varžybose.

Skaityti daugiau...
 
Liepos 24-25 d. Išvyka prie Dusios ežero (dienos stovykla)
Pirmadienis, 29 Liepa 2019 12:50
8 Suvalkijos socialinės globos namų grupinių gyvenimo namų gyventojai pasinaudojo Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų socialinės integracijos projektinėmis lėšomis ir vyko prie Dusios ežero. Gyventojai laiką leido gražioje „Mėtos“ stovyklavietėje. Laikas buvo nepaprastai geras, daug maudėmės, žaidėme, sportavome, vaikščiojome ir grožėjomės gamta.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 33

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 14 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos