Naujienos
Išvyka į Marijampolės dramos teatrą
Ketvirtadienis, 14 Lapkritis 2019 08:49

Lapkričio 13 d. vykome į Marijampolės dramos teatro lėlių spektaklį „Ožiuko pokštas“. Pasinėrėme į pasaką, juokėmės, buvo nustebimo, nerimo minučių, bet viskas baigėsi laimingai. Kaip H. Radauskas rašė „Pasauliu netikiu, o Pasaka tikiu“, ne be reikalo, nes kiekviename iš mūsų glūdi tikrumas, gerumas, nuoširdus. Nuotaikingi, pilni įspūdžių ir energijos grįžome į namus.

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas
Trečiadienis, 13 Lapkritis 2019 09:38

alt

 
Stalo teniso čempionatas
Trečiadienis, 13 Lapkritis 2019 09:32

2019 m. lapkričio 7 d. Suvalkijos socialinės globos namų sportininkai dalyvavo stalo teniso čempionate, kurį organizavo Jasiuliškių socialinės globos namai. Šios varžybos vyko komandomis, 3 dalyviai (1 moteris ir 2 vyrai), šiais metais mums pavyko suburti net dvi komandas. Tai tradicinis renginys suburiantis neįgaliųjų bendruomenę per sportą, stiprina sveikatą n. Šis sporto renginys subūrė 12 stalo teniso komandų, iš kurių mes iškovojome 2-ają ir 4-ają vietas.

Skaityti daugiau...
 
„Mes irgi galime kurti“
Penktadienis, 08 Lapkritis 2019 08:48

Suvalkijos socialinės globos namų ir Marijampolės pataisos namų bendruomenės nariai 2018 m. dalyvavo bendrame projekte skirtame Lietuvos šimtmečiui paminėti - „Mes irgi galime kurti“.  Projekte dalyvavo R. Lekauskaitė, A. Ryžkovas, K. Vaškevičius, J. Žilinskij,   M. Norkus, R. Gruodis, R. Gudaitis, A. Andrišiūnas, D. Romanovas. Projekto dalyviai 2 mėnesius, kiekvieną penktadienį susitikdavo pataisos namuose  ir jų rankose gimė originalūs keramikos dirbiniai. Ilgą laiką paroda buvo eksponuojama Vilniuje, o kadangi šįmet grįžo į namus, Marijampolę norime ja pasidalinti ir su miesto gyventojais bei svečiais. Parodą galite aplankyti Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje, paroda veiks iki lapkričio 16 d.

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas
Ketvirtadienis, 31 Spalis 2019 09:48

alt

 
Mirusiųjų gyventojų, darbuotojų ir jų artimųjų pagerbimas
Ketvirtadienis, 31 Spalis 2019 09:46
„Mes bejėgiai prieš mirtį, bet ji per silpna sunaikinti prisiminimus ir paliktą šviesą, nes „juk šviesa nemiršta – pasilieka žolėj, žiede ir vaiko akyse...“ Justinas Marcinkevičius
Ankstų spalio 31 – osios rytą vykome į Šunskų miestelio kapinaites, kuriose ilsisi mūsų gyventojai, darbuotojai ir jų artimieji. Pagerbėme jų atminimą, mintimis susitikome, uždegėme žvakeles, R. Lekauskaitė perskaitė poeto J. Marcinkevičiaus „Vėlinių elegija“.
 
N. Daugulienės tapybos darbų paroda Karklinių bibliotekoje
Ketvirtadienis, 31 Spalis 2019 09:38

Spalio 28 d. vakarą vykome, pas galime sakyti „draugus“, Karklinių kaimo bendruomenės narius. Bibliotekoje buvo atidaryta N. Daugulienės tapybos darbų paroda. R. Lekauskaitės lūpomis skambėjo ir parodos autorės sukurtos  eilės. Renginiui muzikinių spalvų įnešė energinga ir pozityvi Karklinių liaudiškos muzikos kapela „Rausvė“.  Šie nuoširdūs susitikimai mums labai vertingi, pasikrauname teigiamų emocijų ir laukiame kitų jaukių pokalbių prie arbatos puodelio. Paroda veiks iki lapkričio 29 d. Užsukite!

Skaityti daugiau...
 
Futbolo rungtynės Marijampolės ,,Sūduva" - Vilniaus ,,Žalgiris"
Ketvirtadienis, 31 Spalis 2019 08:22

Spalio 26d. Suvalkijos socialinės globos namų bendruomenės nariai vyko į futbolo lyderių rungtynes tarp Marijampolės ,,Sūduvos" ir Vilniaus ,,Žalgirio". Audringai palaikoma  Marijampolės „Sūduva“ žengė dar vieną didžiulį žingsnį link trečiojo iš eilės A lygos čempionų titulo. Vladimiro Čeburino auklėtiniai savoje aikštėje dar kartą 1:0 nugalėjo pagrindinį konkurentą Vilniaus „Žalgirį". Rungtynės buvo įsimintinos, netrūko intrigos ir kovos aikštėje.  Nuoširdus ačiū Daliui Matvejevui už kvietimus palaikyti komandą ir galimybę jaustis laukiamiems!

Skaityti daugiau...
 
„Ir aš galiu“
Ketvirtadienis, 31 Spalis 2019 07:56

Spalio 24 – ąją dalyvavome Adakavo socialinių paslaugų namų organizuotame Respublikiniame renginyje „Ir aš galiu“. Renginys vyko Tauragės kultūros centre. Suvažiavo 14 dalyvių iš visų Lietuvos kampelių.  Stebėjome ir diskutavome apie labiausiai patikusius meninius pasirodymus, šokome, dainavome, pasisėmėme žinių, įkvėpimo. Mes taip pat drąsiai žengėme į sceną su daina „Buvo gera gaspadinė“, vaišinomės šviežutėliu saldžiu varškės sūriu. Linksmi, energingi ir pozityvus grįžome į namus.

Skaityti daugiau...
 
Skelbimas
Ketvirtadienis, 24 Spalis 2019 11:56

alt

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 35

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 7 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos