Naujienos
Sunkiosios atletikos treniruotės ruošiantis turnyrui ,,Jums demonstruojama jėga 2017”

Globos namų sportininkai pradėjo ruoštis  sunkiosios atletikos varžyboms. Su puikia nuotaika  ir energija pirmadieniais ir trečiadieniais vykstame pas trenerį A. Kirkliauską  į sunkiosios atletikos sporto klubą „Suvalkijos ąžuolas“. 

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas

alt

 
,,Sūduvos kraitė 2017"

Miesto šventės, stiprina mūsų bendrystę su bendruomene skatina veikti ir skleisti mūsų kūrybinę veiklą išlaikant  tautos tradicijas ir vertybes.

Skaityti daugiau...
 
,,Sena spinta”

2017-10-06 Į Suvalkijos socialinius globos namus atvyko Didvyžių socialinės globos namų dramos artistai, kurie padovanojo  muzikinį  spektaklį ,,Sena spinta“. Muzikinio vaidinimo metu  pateikė net šešiolika gyvenimiškų istorijų, kurias vieną po kitos traukė iš nematomos spintos. Visas istorijas apipynė muzika likome sužavėti,  geromis nuotaikomis.

Skaityti daugiau...
 
Socialinio darbo diena

2017 m. rugsėjo 27 d. Suvalkijos socialinės globos namuose buvo minima socialinio darbo diena.  Pagerbti ir pasveikinti socialiniai darbuotojai ir jų padėjėjai.  

Rugsėjo 29 d. Suvalkijos socialiniai darbuotojai ir jų padėjėjai  vyko į miesto dramos teatro salę paminėti profesinę dieną kartu su Marijampolės savivaldybės vadovais ir administracija. 

Skaityti daugiau...
 
,,Aukso vainikas''

Nauji vėjai. Šiemet dalyvaujame Respublikiniame liaudies menų parodoje-konkurse ,,Aukso vainikas". Pateikėme dešimties gyventojų siuvinėjimo, nėrimo, tapybos, keramikos, glazūravimo darbus.  Tad maloniai kviečiame apsilankyti Marijampolės miesto Kultūros centre ir įvertinti mūsų meno kūrinius.

Skaityti daugiau...
 
Dailininkų pleneras

2017 m. rugsėjo 15-ąją, mūsų namelių dailininkai, išvyko į Šilavoto ,,Davatkyną", kur pirmą kartą dalyvavo dailininkų plenere, kurį padėjo suorganizuoti Prienų krašto muziejaus padalinio muziejininkė Danguolė. O plenerui vadovavo ir savo patirtimi dalijosi, Lietuvos dailininkų sąjungos narys-Petras Lincevičius. 

Skaityti daugiau...
 
,,Žvėrinčiaus miško takais''

2017-09-08 Artėjant psichikos sveikatos dienai, šiemetinį žygį dviračiais paskyrėme šios dienos paminėjimui, o keliavome ,,Žvėrinčiaus miško takais'' Birštone. Su gido Juozo pagalba įveikėme 15 km. trasą miško taku, ne tik pakvėpavome grynu oru, bet ir išgirdome įdomių pasakojimų. Mūsų svečiai sugužėję iš Jurdaičių, Kupiškio, Linkuvos, Skemų, Strėvininkų, Didvyžių, Kalvarijos socialinės globos namų sudarėme vieningą septyniasdešimt vieno asmens komandą. Rugsėjo 8-oji mus lepino nuostabiu oru, o gardžiomis bandelėmis UAB ,,Mantinga''.

Skaityti daugiau...
 
Talka

2017 m. rugpjūčio  31 d. Suvalkijos socialnės globos namų gyventojai tvarkėsi savo aplinkoje. Oras buvo puikus, švietė saulutė, smagu buvo pasidarbuoti visiems kartu.

Skaityti daugiau...
 
,,Minam už Suvalkijos socialinės globos namus 2017“

2017 m. rugpjūčio 30 d. Ankstų trečiadienio rytą būrelis energingai nusiteikusių Suvalkijos socialinės globos namų dviratininkų išsiruošė į dviračių žygį. Dviračių žygio tikslas buvo paprastas - smagiai praleisti laiką, pasigrožėti artimiausių Katiliškių, Rudžių, Pakusinės kaimų aplinka. Prieš sėsdami ant dviračių prisiminėme kelių eismo taisykles, apšilome sušokę masinį šokį. 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 17

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 8 svečius online

Mūsų draugai

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos