Naujienos
Svečiai Grupiniuose gyvenimo namuose
Pirmadienis, 04 Kovas 2019 06:49

Vasario 22 d. Grupiniuose gyvenimo namuose lankėsi garbūs svečiai, seimo narys Juozas Olekas, Marijampolės savivaldybės tarybos nariai Alvydas Kirkliauskas ir Artūras Visockis. Seimo narys Juozas Olekas pasveikino gyventojus įsikūrus gražiuose namuose, linkėjimo sėkmės bei geros sveikatos. Gyventojai svečiams parodė savo namus ir pakvietė pasivaišinti arbata bei pačių keptu obuolių pyragu. Svečiams tariame ačiū už parodytą dėmesį mums.

Skaityti daugiau...
 
Grupinių gyvenimo namų atidarymas
Pirmadienis, 04 Kovas 2019 06:37

Vasario 4 diena, aštuoniems globos namų gyventojams tapo ypatinga, duris atvėrė Suvalkijos socialinės globos namų grupiniai gyvenimo namai. Padalinys įsikūrė Marijampolės miesto Dainavos g. 2001 m. statytame privačiame, globos namų nuomojamame pastate. Didelis jaudulys paliekant globos įstaigą, kraustymosi šurmulys, neužkožė gerų emocijų. Nuo pirmos įsikūrimo dienos, jie tapo tikrais namais. Geriausių šeimininkių iš virtuvės skleidžiami kvapai šaukė bendram susidėmiu prie pusryčių stalo, tad pirmas rytas jau kvepėjo blynais, o kol moterys sukasi virtuvėje, vyrai užsiima namų ruošos darbais, plauna, siurbia, valosi. Gyvenimui įsibėgėjus, Vasario 13 d.. Suvalkijos socialinės globos oficialiai atidarė naują padalinį - grupinius gyvenimo namus suaugusiems asmenims su proto/psichikos negalia. Jiems kaip galima artimesnėje natūraliai namų aplinkai atmosferoje su gyvenimo iššūkiais susitvarkyti padės penkios padėjėjos ir viena socialinė darbuotoja. 

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos širdy
Penktadienis, 01 Kovas 2019 07:24

Vasario 28 d. Marijampolės „Žiburėlio“ mokyklos – daugiafunkcinio centro priešmokyklinės ,,Ežiukų“ grupės ugdytiniai su mokytojomis Biruta ir Karolina bei meninio ugdymo mokytoja Aldona padovanojo koncertą „Lietuvos širdy“ globos namų gyventojams. Pasveikino gyventojus su praėjusia Lietuvai reikšminga švente, Vasario 16-ąja. Priešmokyklinukai dovanojo gyventojams iš visos širdies  savo pagamintus atvirukus – trispalves širdeles ir  piešinius, kuriuose buvo užrašyta vaikų sukurti eilėraščiai ,,Lietuva“,  tarsi norėdami tuo pasakyti, kad yra dėkingi  vyresniajai kartai už tai, kas jų rankomis sukurta, išsaugota. Ugdytiniai deklamavo eiles apie gimtinę, linus, nes linas - vienas iš Lietuvos identiteto dalių, neatsiejamas nuo mūsų istorijos. Dainomis, šokiu, imituodami vaikai pasakojo apie lino darbus, kuriuos būtina nudirbti, kad lauko augalas taptų dailiu, raštuotu audeklu. Džiaugėmės puikiu koncertu!

Skaityti daugiau...
 
Vasario 16-oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena
Penktadienis, 15 Vasaris 2019 12:15

Ši šventė mus vienija, suburia ir skatina didžiuotis savo Tėvyne. Nuoširdžiai sveikiname Jus artėjančios šventės proga. Mylėkime, branginkime ir saugokime savo šalį. Kasdieniniais darbais ir idėjomis padėkime Lietuvai tapti stipria valstybe.

2019 m. vasario 15 d. Vasario 16-osios proga globos namuose buvo rodomas – laisvės kovą menantis Vytauto V. Landsbergio dokumentinis filmas „Trispalvis“. 

Skaityti daugiau...
 
Šv. Valentino šventė
Penktadienis, 15 Vasaris 2019 06:52

Šv. Valentino dieną daug žmonių visam pasauliui nori garsiai šaukti MYLIU. Su karštais ir meilės kupinais jausmais vasario 14 d. į salę  rinkosi globos namų gyventojai ir darbuotojai. Meilės dienos proga koncertą padovanojo moterų vokalinis ansamblis ,,Javaja“, o po koncerto visi linksminomės pašėlusioje valentiniškoje diskotekoje.

Skaityti daugiau...
 
Boulingo žaidimas
Penktadienis, 01 Vasaris 2019 07:27

Siekiant skatinti globos namų gyventojus sportuoti bei turiningai praleisti laiką, šių metų sausio  31 d. apsilankėme Marijampolės laisvalaikio ir pramogų centro „Lūna“ boulingo klube. Žaisdami boulingą linksmai ir aktyviai praleidome laiką. 

Skaityti daugiau...
 
Visuotinis gyventojų susirinkimas
Ketvirtadienis, 03 Sausis 2019 08:57

2018.12.28  Aptilus šventiniam šurmuliui, susirinkome aptarti svarbius kasdienius reikalus – apie globos namuose teikiamas paslaugas ir numatomus pasikeitimus, susijusius su steigiamais grupinio gyvenimo namais, apie gyventojų vidaus tvarkos taisykles ir gyventojų bei darbuotojų teises ir pareigas bei jų laikymąsi bei apie Jungtinių tautų neįgaliųjų teisių konvenciją ir jos įtaką mūsų gyvenimui. Gyventojai aktyviai dalyvavo diskusijoje, išsakė įvairių minčių, pastebėjimų bei pageidavimų, susijusių su gyvenimo globos namuose aplinkybėmis. Tarybos pirmininkas pateikė trumpą savo Jungtinių tautų neįgaliųjų teisių konvencijos apibūdinimą. Įvertinome, koks tai yra mums svarbus dokumentas, pasidalijome pastebėjimais, kokie jo įgyvendinimo ypatumai kitose šalyse ir pas mus.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdinė mugė
Penktadienis, 28 Gruodis 2018 12:02

Gruodžio 27-ąją, trečiąją šv. Kalėdų dieną, svetingai mus pasitiko Marijampolės dramos teatras,nes mūsų gyventojų darbelių Mugėje apsilankė ne tik žmonės atvykę į koncertą,bet ir pastebėję skelbimus mieste, džiugu,kad ir mažais žingsneliais,bet tampame matomais.

Skaityti daugiau...
 
Senelis Kalėda
Penktadienis, 28 Gruodis 2018 11:28
Džiaugsmo niekada perdaug nebūna,tad linksminomės nuo pat ryto .Gruodžio 27-ąją visus mus linksmino ansamblis '' Sūduva'' ,liaudiškais rateliais gyventojų kapela, na o senelis Kalėda taip skubėjo,kad dovanas ant slenkščio paliko,tuomet mūs direktorė padirbėjo kol visiems susirinkusiems jas padalijo.
Skaityti daugiau...
 
Šv. Mišios
Penktadienis, 21 Gruodis 2018 12:17

Šiandien šv. Mišių aukoje meldėmės už mus visus, gyvuosius ir išėjusius, prisiminėme globos namuose gyvenusius gyventojus ir dirbusius darbuotojus... Prašėme Dievo palaimos sau ir Tėvynei, pabūti kartu, pakvietėme ir Katiliškių kaimo žmones. Šv. Kalėdų giesmes  atliko gyventojų ir darbuotojų choras '' Viltis'', kuris padėjo jausmingiau išgyventi šv. Mišių auką.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 2 iš 29

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 23 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos