Naujienos
Adventinis rytmetys
Trečiadienis, 19 Gruodis 2018 13:19

Gruodžio 18 - ąją mūsų širdys prisipildė laukimo ramybe, nes į svečius atvykusi Eglės ir Ramūno Miliūnų šeima, dovanų mums atvežė Krikščioniškų giesmių koncertą.

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas
Antradienis, 18 Gruodis 2018 11:29

alt

 
Kalėdinis turnyras 2018
Antradienis, 18 Gruodis 2018 08:29

2018-12-16 Suvalkijos socialinės globos namuose vyko Kalėdinis turnyras 2018, kurį organizavome kartu su partneriais Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubu ,,Siekis“. Šiame gražiame renginyje buvo apdovanoti geriausi Suvalkijos socialinės globos namų ir NSK ,,Siekio“ 2018 metų sportininkai.

Atidarymo metu Suvalkijos socialinės globos namų gyventoja Birutė Kairienė paskaitė savo kūrybos  poeziją vėliau klausėme NSK "Siekis" nario Povilo Vaitkevičiaus muzikinio pasirodymo.  Renginio metu visi kartu pasveikinome mylimą trenerį: Alvydą Kirkliauską su gimimo diena. Labai džiaugiamės sulaukę svečių: Marijampolės vicemero Povilo Isodos, Marijampolės savivaldybės tarybos nario Dariaus Kemeraičio taip pat sporto skyriaus specialistų: Vidos Zenkevičienės ir Giedriaus Šlekio, kurie pasveikino sportininkus su pergalėmis.

Skaityti daugiau...
 
Skelbimas
Trečiadienis, 12 Gruodis 2018 13:32

alt

 
Svečiai iš Marijampolės profesinio rengimo centro
Antradienis, 11 Gruodis 2018 06:34

2018-12-10 Sulaukėme svečių iš Marijampolės profesinio rengimo centro: būsimų kirpėjų, kurios  dovanojo plaukų kirpimą, dažymą, stilingas šukuosenas  ir  ansamblio ,,Skraja“, kuris padovanojo linksmą ir geros nuotaikos koncertą. Džiaugiamės ir visada laukiame gerų žmonių, kurie neabejingi geriems darbams!

Skaityti daugiau...
 
Smėlio mandala
Šeštadienis, 08 Gruodis 2018 13:47

Gruodžio 8 d. sudalyvavome paskutiniame edukaciniame užsiėmime neįgaliesiems "Smėlio mandala". Rezultatas neįtikėtinas!

Skaityti daugiau...
 
Dovana neįgaliesiems
Ketvirtadienis, 06 Gruodis 2018 16:36

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su Lietuvos rėmimo fondu ir jo įsteigta bendrija '' Atgaiva" š.m. gruodžio 4 d. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre surengė 24-ąją Tarptautinę neįgaliųjų dienos paminėjimo šventę ''Dainuok, širdie, gyvenimą",skirtą Atkurtos Nepriklausomos Lietuvos 100-mečiui. Meninė šventės programa - J. Štrauso operetė '' Vienos kraujas". Tai teatro bendruomenės dovana ir socialinė-kultūrinė misija.Likome sužavėti ir pakylėti tokiu dėmesiu mums. Šventinis šv. Kalėdų laukimas jau gyvena mumyse,aplankytos Vilniaus ,Kauno miestų eglutės.Ačiū žmonėms kuriantiems grožį ir skleidžiantiems gerumą,telydi Jus sėkmė.

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinė žmonių su negalia diena
Antradienis, 04 Gruodis 2018 08:39

Gruodžio 3 d. Marijampolės miesto J. Basanavičiaus aikštėje prie paminklo ''Kalbai ir kultūrai" vyko socialinė akcija '' Aš ir Tu, - tai MES!!!'' 2018, skambant akcijos himnui J. Omertos dainai '' Tu gali !'' sveikieji ir neįgalieji sukūrė gyvą bendruomeniškumą simbolizuojantį simbolį " Neįgalusis",vėliau visi susirinkome kultūros centre, kur buvome pasveikinti miesto savivaldybės Merės Irenos Lunskienės šiltu žodžiu, o pati džiugiausia akimirka ,tai V. Šiškausko koncertas,džiaugiamės šventę praturtinę savo darbelių paroda, na o kurie neturėjome galimybės apsilankyti miesto renginyje,turėjome smagų susitikimą savo nameliuose su Marijampolės klubo "Zonta'' moterimis, kurios prisikepę gardžių pyragų kasmet mus aplanko,pabendrauja, vanile ir cinamonu kvepiantys pyragai,paryškina patį tikriausią namų pojūtį...Ačiū visiems, kurie stengiatės,kad mūsų rytojus būtų kuo šviesiasnis. 

Skaityti daugiau...
 
Kalėdų belaukiant
Penktadienis, 30 Lapkritis 2018 09:35

Lapkričio 27d. sudalyvavome Marijampolės kultūros centro organizuojamoje edukacinėje programoje '' Kalėdų belaukiant ". Dalyvavome karpinių iš popieriaus užsiėmime, išmokome pasigaminti šviečiantį žibintą ir šešiabriaunias snaiges, buvo smagu išbandyti karpymą, nes galvojome  kad tai pakankamai sudėtinga,tačiau įsitikinome, kad nesudėtingus karpinius galime kurti ir mes.Ačiū tautodailininkei Onutei Surdokienei už patikėtas karpymo paslaptis.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdinė mugė
Penktadienis, 30 Lapkritis 2018 07:43

Lapkričio 25- ąją Suvalkijos socialinės globos namų kolektyvas,kartu su Marijampolės kino teatru " Spindulys" suorganizavo " Kalėdinę mugę", kurios pagrindinis tikslas  buvo mažinti atskirtį tarp sveikojo ir neįgalaus žmogaus, norime tapti pilnaverčiais visuomenės nariais, tad labai atsakingai ruošėmės ir atrinkome eksponuoti įspūdingiausius savo tapybos, medžio, keramikos, žalvario darbus,kuriuose atsispindi lietuviški raštai ir tradicijos.Manome, kad gražiai pasitinkame Lietuvos atkūrimo 100- metį, nes dauguma šiemetinių darbų buvo skirta savo Tėvynei, kurioje privalome tilpti visi. Nuoširdžiai dar kartą dėkojame kino teatro kolektyvui už šiltą priėmimą ir pasiūlymą mugę surengti demonstruojamo filmo '' Širdys" metu.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 3 iš 29

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 21 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos