Naujienos
SENI CUP 2012 LIETUVA
Penktadienis, 22 Birželis 2012 14:54

2012 m. birželio 18-19 d. Kėdainiuose vyko neįgaliųjų futbolo turnyras SENI CUP 2012 LIETUVA. Turnyre dalyvavo 10 komandų iš Lietuvos socialinės globos namų ir komanda iš Latvijos. Po atkaklios kovos mūsų komanda iškovojo IV-ąją vietą.
Skaityti daugiau...
 
Išvyka į Birštoną
Penktadienis, 15 Birželis 2012 00:00

Birželio 15 – osios rytmetį, šiltos saulytės apgaubti, mūsų autobusėlis pajudėjo Birštono link. Šį kartą išvykon išsiruošė patys gležniausi globos namų gyventojai.

Skaityti daugiau...
 
Marijampolės miesto dienos 2012 – ieji metai, skirtos paminėti Marijampolės miesto 220 metų jubiliejų.
Pirmadienis, 04 Birželis 2012 19:14

Ne tik marijampoliečiams, bet ir mums, šių metų šventė paliko ne tik geras emocijas, bet ir naujus įspūdžius. Džiugino pirmosios dienos vakaro koncertas, negalėjome nustygti vietoje nepalingavę ir nepašokę, tačiau labiausiai gėrėjomės fejerverkų ir lazerių šou. Tai buvo taip gražu, kad širdis dainavo, o akys norėjo verkti ...

Skaityti daugiau...
 
Gegužinė Didvyžių socialinės globos namuose
Penktadienis, 25 Gegužė 2012 00:00

Nubudusi gamta ir Didvyžių socialinės globos namų darbuotojai bei gyventojai, savo likimo draugus sukvietė gegužinėn. Nuostabiai saulėtą dieną, pasipuošę ponais, panelėmis ir ponaičiais išvykome į Didvyžių socialinės globos namus, į teatralizuotą gegužinę „Ponų Geištarų sugrįžimas“.

Skaityti daugiau...
 
Suvalkijos skrynią pravėrus
Šeštadienis, 12 Gegužė 2012 20:35
Š.m. balandžio 20 d. Suvalkijos socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai dalyvavo šventėje „Suvalkijos skrynią pravėrus ...“, skirtą Magdeburgo teisės Marijampolei suteikimo 220 metų jubiliejui paminėti, kuri vyko Marijampolės Dramos teatre.
Skaityti daugiau...
 
„KAS AŠ?!“ – štai koks klausimas!
Šeštadienis, 12 Gegužė 2012 20:31
Elkimės taip, kad mūsų gyvenimas, kaip brangenybės, nedaug vietos užimtų, bet daug svertų. Matuokime jį darbais, o ne laiku. /Seneka/
„KAS AŠ?!“ – štai koks klausimas!
Skaityti daugiau...
 
Sveikiname su Šventom Velykom
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 21:07
Mielieji,
nuoširdžiai sveikinu visus, sulaukus gražiausios pavasario šventės – Šventų Velykų. Šis laikas žymi Kristaus Prisikėlimą, didįjį stebuklą ir kartu – gamtos ir kiekvieno žmogaus pabudimą. Nuoširdžiai linkiu, kad Prisikėlimas būtų tikras ne tik tikintiesiems, bet ir kiekvienam žmogui, kiekvienai šeimai, kiekvienai bendruomenei.
Skaityti daugiau...
 
Velykoms artėjant
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 21:02
Mažais žingsniukais ateina pavasaris. Artėja Šv. Velykos. Pirmieji besiskleidžiantys žibuoklių žiedai bei medžių pumpurai byloja apie gamtos prisikėlimą ir artėjančias šventes.

Suvalkijos socialinės globos namuose apsilankė, pasidalino mintimis ir mielai papasakojo apie Velykų tradicijas, margučių marginimo būdus Marijampolės kultūros centro etnokultūros specialistė Ona Surdokienė.
Skaityti daugiau...
 
Prieššventinė viešnagė
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 20:59
Jau tapo puikia tradicija bendravimas ir bendradarbiavimas su Marijampolės specialiaisiais socialinės globos namais. Mūsų gyventojai kviečiami ir su džiaugsmu vyksta į šios įstaigos renginius. Garbūs Specialiųjų globos namų gyventojai mielai apsilanko pas mus ir yra ypač laukiami tų, kurie patys jau nebegali nuvykti į maldos namus.
Skaityti daugiau...
 
Šiaulių banko dovana globos namų gyventojams
Antradienis, 03 Balandis 2012 21:05
Šiais metais Šiaulių bankas minės 20 metų veiklos sukaktį. Banko vadovybė, atsisakydama iškilmingos šventės, šią sukaktį nusprendė paminėti dovanodama 70 modernių skaitmeninių televizorių globos įstaigoms.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 24 25 26 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 25 iš 26

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 26 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos