Naujienos
Marijampolės ''Sūduvos kraitė 2018''
Šeštadienis, 06 Spalis 2018 10:43

Spalio 6 d. kaip ir kiekvienais metais po "Šunskų valsčiaus stogu" sudalyvavome Miesto šventėje ''Sūduvos kraitė 2018", kuri šiemet buvo skirta Lietuvos vardo šimtmečiui paminėti. Smagi ne tik šventė, bet ir pasiruošimas, kai turime galimybę apsijungti su bendruomene.

Skaityti daugiau...
 
Naujų idėjų paieškos
Penktadienis, 05 Spalis 2018 06:32

Spalio 5 d. išvykome semtis naujų idėjų į Violetos keramikos studiją, nusilipdėme Laimės pasagą, nauja, jauki aplinka, šeimininkės žolelių arbata nuteikė kūrybiniam polėkiui nesustoti.

Skaityti daugiau...
 
Vasaros prisiminimai
Antradienis, 02 Spalis 2018 06:10

Karštoji vasara taip greitai prabėgo, rodos, nesibaigianti ir kupina nuotykių vasara. Jau pasitikome gražuolį rudenį, tačiau vasaros įspūdžiai ir prisiminimai sugrįžta ilgėjančiais vakarais. 

Skaityti daugiau...
 
Žvaigždžių orbita
Ketvirtadienis, 13 Rugsėjis 2018 17:49

2018 m. rugsėjo 11 d. Druskininkuose buvo suorganizuotas Suvalkijos socialinės globos namų dviračių žygis ,,Žvaigždžių orbita“. Šis gražus renginys buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Į dviračių žygį darbuotojus ir gyventojus išlydėjo Suvalkijos socialinės globos namų direktorė Marytė Slavinskienė kartu su Šunskų seniūnu Rimantu Lekecku. Palinkėjo gero oro bei smagaus pasibuvimo drauge.

Kartu į dviračių žygį vyko Suvalkijos socialinės globos namų tarybos narys bei Marijampolės savivaldybės socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovas Alvydas Kirkliauskas.

Druskininkuose sulaukėme svečių iš 9 Lietuvos socialinės globos namų: Skemų, Didvyžių, Adakavo, Utenos, Strėvininkų, Jurdaičių, Kalvarijos, Ilguvos, Linkuvos įstaigų. Labai džiaugiamės beveik 100 dalyvių gausa. Kartu su gidais Antanu ir Genute įveikėme 7 km. trasą miško bei miesto takais, ne tik pakvėpavome grynu oru, bet ir išgirdome įdomių pasakojimų apie Druskininkų miestą. Atsikvėpti po dviračių žygio, vykome į A. Česnulio skulptūrų parką, kuriame apžiūrėjome įspūdingas drožinių ekspozicijas.

Skaityti daugiau...
 
Dramos įtaka žmogui su negalia
Trečiadienis, 05 Rugsėjis 2018 06:25

Rugsėjo 5 d. Vilniaus mažojo teatro akademija, kartu su Pabradės socialinės globos namų pantomimos teatro trupe, atvežė mums spektaklį pagal Romualdą Granauską "Jaučio aukojimas", po pasirodymo turėjome galimybę pabandrauti su režisieriumi, kuris šioje srityje dirba jau septynerius metus ir pasidalinti mintimis, įžvalgomis apie dramos išgyvenimo įtaką žmonėms su negalia.

Skaityti daugiau...
 
,,Pasiek lydeką 2018“
Pirmadienis, 09 Liepa 2018 12:15

2018-07-04 Trečiadienio rytą išvykome prie Igliaukos ežero ,,Iglės“, kur įvyko pirmosios draugiškos sportinės žūklės varžybos ,,Pasiek lydeką 2018“, kurias organizavome kartu su partneriais Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubu ,,Siekis“. Varžybos vyko apie 3 val. 20 min., nors ir neiškovojome prizinių vietų, bet džiaugiamės laiką praleidę turiningai ir nuotaikingai. Tarp 10 dalyvių pirmųjų trijų vietų rezultatai pasiskirstė: I - Alvydas Kačionis (4,415g) NSK, II - Vidas Valenta (3,655g) NSK, III - Rimas Vaičaitis (0,960g) NSK. Tikimės, kad šios varžybos bus dar ne paskutinės! Kviečiame pamatyti akimirkas iš varžybų. Daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę čia: ,,Pasiek lydeką 2018“.

Skaityti daugiau...
 
Olimpinė mylia
Pirmadienis, 02 Liepa 2018 13:23

2018 m. birželio 28 d. Suvalkijos socialinės globos namų sportininkai pirmą kartą sudalyvavo sporto šventėje ,,Olimpinė mylia“. Šį renginį organizavo Marijampolės savivaldybės I grupės neįgaliųjų draugija, Marijampolės savivaldybės sporto skyrius, renginį padėjo vykdyti sporto centras ,,Sūduva“. Tai renginys suburiantis neįgaliųjų bendruomenę per sportą jau dvidešimtą kartą.

Skaityti daugiau...
 
Kaip paukšteliai žaliam gojuj
Antradienis, 26 Birželis 2018 06:00

Birželio 25-osios rytą išriedėjome į Ventos socialinės globos namus, kur dalyvavome renginyje ,,Kaip paukšteliai žaliam gojuj''. Šiemet renginys buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Visus susirinkusius linksmino  nuotaikinga grupė „Sadūnai“. „Sadūnai“ ir Ventos socialinės globos namų kolektyvas „Barškutis“ (vad. Dainora Mačienė ir Vytautas Veitas) daina apie paukštelę ir šokiu „Lek gervelė“ atidarė šventę. Festivalio metu išgirdome, kuo turtingi, kuo garsūs, kuo gali didžiuotis Lietuvos etnografiniai regionai. 

Skaityti daugiau...
 
Joninių šventė
Pirmadienis, 25 Birželis 2018 08:04

Joninių rytmetys tradiciškai buvo suorganizuotas birželio 21-ąją, pasveikinti visi šventėje dalyvavę Jonai, Janinos. Gerą nuotaiką palaikė nuostabus koncertas, kurį dovanojo mūsų namelių ansamblis. Šventės metu direktorė Marytė Slavinskienė įteikė padėkas bei dovanėles  gyventojams, kurie parodė drąsą, greitą reakciją kritiniu globos namų gyventojo gyvybės gelbėjimo momentu.

Skaityti daugiau...
 
Sporto varžybos Zarasuose
Ketvirtadienis, 21 Birželis 2018 10:49

Saulėtą ir šiltą birželio 14 d. rytą  Suvalkijos socialinės globos namų sportininkai lydimi darbuotojų išvyko į Zarasus, kuriuose vyko Tarptautinės atviros socialinės globos namų vasaros sporto žaidynės, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 6 iš 29

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 39 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos