Naujienos
Bendruomeniškumas
Antradienis, 20 Kovas 2018 13:07
Metų ratas nenumaldomai sukas dovanodamas mums pačia gražiausias šventes, stengiamės į jį įsisukti ir mes, prasmingais darbais, puoselėdami protėvių palikimą. Šiemet apsilankėme Karklinių kaimo bendruomenėje, kur savo patirtimi pasidalinome rišdami verbas, stiprus ryšys mūsų žmones sieja su šio kaimo žmonėmis esame laukiami, jaučiamės mylimi, po darbų vakarojame prie arbatos puodelio, gera džiaugtis bendryste, kuri ne tik praskaidrina mūsų kasdienybę, bet ir įprasmina mūsų būtį.
Skaityti daugiau...
 
Parodų aplankymas
Pirmadienis, 19 Kovas 2018 12:29

Kovo 15-ąją apsilankėme miesto kultūros centre, kur turėjome galimybę apžiūrėti tris parodas. Viena iš jų, tai atrankinė paroda į Respublikinę dainų šventę, kurioje puikuojasi ir mūsų gyventojų menininkų Andrejaus Ryžkovo, Jono Dabrišiaus darbai. Taip pat gėrėjomės Broniaus Leonavičiaus unikaliais grafikos darbais ir Marijampolės neįgaliųjų draugijos ''Žvilgsnis" foto darbų paroda. Savo trumpą, tačiau turiningą išvyką užbaigėme malda palaimintojo Jurgio Matulaičio bazilikoje.

Skaityti daugiau...
 
Sūduva-Žalgiris futbolo varžybos
Ketvirtadienis, 15 Kovas 2018 09:05

 

2018-03-14 Keliavome į Marijampolės ,,Arvi“ futbolo areną (maniežą) palaikyti savo mylimos ,,Sūduvos" futbolo komandos. „Sūduva“ kovojo su Vilniaus ,,Žalgirio" komanda. Varžybos buvo itin įtemtos. Įvarčių pelnyta nebuvo: sužaidė nerezultatyviomis lygiosiomis 0:0.

Skaityti daugiau...
 
Atkurtai Lietuvai 100
Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018 14:20

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio iškilmės prasidėjo mūsų vienybės simbolio, trispalvės vėliavos pakėlimu, pačių lūpomis atliekama Vinco Kudirkos tautiška giesme, po jos visi susitelkėme bendrai maldai už tėvynę. Šv. Mišias aukojo klebonas Marius Rudzinskas, Almos Sakalauskienės suburtas mūsų globos namų gyventojų ir darbuotojų choras talkino giesmėmis, jautru, subtilu išgyventi ir prisiminti  kartu, praeitį į kurią jau niekuomet nesinorėtų grįžti, belieka tik telktis sąžiningam darbui, kad savo vaikams geru darbu nupintumėm ne erškėčių ir ašarų vainiką, o gintaru barstytą kelią į ateitį, kad  vaikams nereiktų išvykti, o matyti ateitį savo šalyje. Juk tam buvo kovota.

Skaityti daugiau...
 
Valentino diena
Trečiadienis, 14 Vasaris 2018 16:08
Švento Valentino dieną dovanojome vieni kitiems širdeles: karpytas, tapytas, keramikines. Skaitėme savo kūrybos eiles, rašėme palinkėjimus ant širdučių, vaišinomės saldainiais, tačiau gražiausia staigmena, kad sulaukėme nuostabios dovanos iš Marijampolės pataisos namų mūsų numylėtiniams katinėliams, kurie nuo šiol turi savo namelius. Na ir tradiciškai šventę vainikavo šokiai, skambėjo meilės dainos.
Skaityti daugiau...
 
Užgavėnės
Antradienis, 13 Vasaris 2018 14:11

Žiema, žiema, bėk iš kiemo... Tradiciškai - lietuviškai vijome žiemą iš kiemo, giesmėmis ir dainomis, rateliais ir žaidimais. Morę sudeginome, riebiomis dešrelėmis, mieliniais blynais ir gira vaišinomės... O gražiausi persirengėliai ir dovanėlėmis buvo pagerbti į kurių darbščias rankas nusileido angelėliai...

Skaityti daugiau...
 
Rankų lenkimo varžybos
Trečiadienis, 31 Sausis 2018 11:29

Sausio 31 d. globos namų sportininkai dalyvavo Adakavo socialinės globos namų organizuotame Respublikiniame renginyje:  ,,Ir aš galiu - rankų lenkimo varžybos“. Varžybų metu nuotaika mainėsi nuo įtemptos iki pakilios, nuo susikaupimo iki juoko... Nors ir prizinių vietų neiškovojome, bet gavome puikių dovanų ir linksmai praleidome laiką.

Skaityti daugiau...
 
Treniruotės pieš rankų lenkimo varžybas
Pirmadienis, 29 Sausis 2018 11:57

Globos namų sportininkai  ruošiasi  rankų lenkimo  varžyboms, kurios vyks Adakavo socialinės globos namuose. Su puikia nuotaika  ir energija vykstame treniruotis pas trenerį A. Kirkliauską  į sunkiosios atletikos sporto klubą „Suvalkijos ąžuolas“.  Su nekantrumu laukiame varžybų.

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui artėjant

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui artėjant visus šilčiausius jausmus sudėjome dar praeitų metų gruodį į advento vainikus, žolynai iš mūsų miškų ir keramikos liaudiški motyvai apsijungė į nuostabius vėrinius, kurie papuošė globos namų gyvenamąsias erdves. Tad nuoširdžiai kviečiame apsilankyti mūsų nameliuose iki užgavėnių ir pasigėrėti darbais, kurie skirti ne tik mums, bet ir tėvynei. Atvykimo laiką galima derinti telefonu: +370-630-53636 - užimtumo specialistė Vilma, maloniai laukiame visų, neabejingų mums ir mūsų kraštui.

Skaityti daugiau...
 
Sausio 13-oji

2018-01-12 Minėjome Laisvės gynėjų dieną. Kiekvienas turime su tuo susijusį prisiminimą – nesvarbu, ar jis buvo asmeniškai patirtas, ar galbūt perpasakotas vyresnių artimųjų ir draugų. Tačiau jis sudaro dalelę tos bendros prisiminimų mozaikos, kuri mums primena, kiek turėjome paaukoti, kad taptume laisvi.... 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 8 iš 28

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 43 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos