Naujienos
,,Aukso vainikas''

Nauji vėjai. Šiemet dalyvaujame Respublikiniame liaudies menų parodoje-konkurse ,,Aukso vainikas". Pateikėme dešimties gyventojų siuvinėjimo, nėrimo, tapybos, keramikos, glazūravimo darbus.  Tad maloniai kviečiame apsilankyti Marijampolės miesto Kultūros centre ir įvertinti mūsų meno kūrinius.

Skaityti daugiau...
 
Dailininkų pleneras

2017 m. rugsėjo 15-ąją, mūsų namelių dailininkai, išvyko į Šilavoto ,,Davatkyną", kur pirmą kartą dalyvavo dailininkų plenere, kurį padėjo suorganizuoti Prienų krašto muziejaus padalinio muziejininkė Danguolė. O plenerui vadovavo ir savo patirtimi dalijosi, Lietuvos dailininkų sąjungos narys-Petras Lincevičius. 

Skaityti daugiau...
 
,,Žvėrinčiaus miško takais''

2017-09-08 Artėjant psichikos sveikatos dienai, šiemetinį žygį dviračiais paskyrėme šios dienos paminėjimui, o keliavome ,,Žvėrinčiaus miško takais'' Birštone. Su gido Juozo pagalba įveikėme 15 km. trasą miško taku, ne tik pakvėpavome grynu oru, bet ir išgirdome įdomių pasakojimų. Mūsų svečiai sugužėję iš Jurdaičių, Kupiškio, Linkuvos, Skemų, Strėvininkų, Didvyžių, Kalvarijos socialinės globos namų sudarėme vieningą septyniasdešimt vieno asmens komandą. Rugsėjo 8-oji mus lepino nuostabiu oru, o gardžiomis bandelėmis UAB ,,Mantinga''.

Skaityti daugiau...
 
Talka

2017 m. rugpjūčio  31 d. Suvalkijos socialnės globos namų gyventojai tvarkėsi savo aplinkoje. Oras buvo puikus, švietė saulutė, smagu buvo pasidarbuoti visiems kartu.

Skaityti daugiau...
 
,,Minam už Suvalkijos socialinės globos namus 2017“

2017 m. rugpjūčio 30 d. Ankstų trečiadienio rytą būrelis energingai nusiteikusių Suvalkijos socialinės globos namų dviratininkų išsiruošė į dviračių žygį. Dviračių žygio tikslas buvo paprastas - smagiai praleisti laiką, pasigrožėti artimiausių Katiliškių, Rudžių, Pakusinės kaimų aplinka. Prieš sėsdami ant dviračių prisiminėme kelių eismo taisykles, apšilome sušokę masinį šokį. 

Skaityti daugiau...
 
„Galiūnų rekordų diena“

2017-08-26 Vykome į Marijampolės ,,Sūduvos“ stadioną, kuriame vyko 25-asis jubiliejinis, tarptautinis galiūnų turnyras. Dėkojame pagrindiniui renginio organizatoriui Alvydui Kirkliauskui už pakvietimus, smagų renginį bei paskatą sportuoti.

Skaityti daugiau...
 
Išvyka prie jūros

2017-08-25 Visą kelią nuo namučių iki Klaipėdos buvom lydimi grėsmingų lietaus debesų, tačiau jūra mus pasitiko saulėta ir šilta, nepabūgę stipraus vėjo ir bangų pasipliuškenome. Grįždami apsilankėme Nemakščiuose, kur buvusią šventovę mena tik pamatų akmenys, kurie pulsuoja ramybe dar ir šiandien.

Skaityti daugiau...
 
Geri darbai

Nuoširdžiai tariame ačiū, prekybos centro ,,Namai“ darbuotojams, kurie padovanojo mums labai išpuoselėtus augalus, kurie jau rado vietą mūsų namučiuose.

Skaityti daugiau...
 
,,Sūduvos“ - ,,Ludogorec“ futbolo varžybos

2017-08-24 Vykome į Marijampolės ,,Arvi“ futbolo areną (stadioną) palaikyti ,,Sūduvos“ futbolo komandą. „Sūduva“ kovojo su Razgrado „Ludogorec“ komanda dėl patekimo į UEFA Europos lygos grupių etapą. 

Skaityti daugiau...
 
Atokvėpio išvyka prie jūros

Rugpjūčio 18 d. važiavome į Klaipėdą pasidžiaugti Baltijos jūra. Nuvykus prie jūros mus pasitiko grįžtantys laivai. Globos namų gyventojai mėgavosi puikiu oru ir šilta jūra. Grįžome pasipuošę dovanotais gintariniais papuošalais bei parsivežėme paveikslą, kuris globos namams buvo padovanotas iš visos širdies. Šios dovanėlės visiems praskaidrino nuotaikas. Tokia puiki diena paliko didelius įspūdžius ir liko įsimintina.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 10 iš 26

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 163 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos