Naujienos
Valentino diena
Trečiadienis, 14 Vasaris 2018 16:08
Švento Valentino dieną dovanojome vieni kitiems širdeles: karpytas, tapytas, keramikines. Skaitėme savo kūrybos eiles, rašėme palinkėjimus ant širdučių, vaišinomės saldainiais, tačiau gražiausia staigmena, kad sulaukėme nuostabios dovanos iš Marijampolės pataisos namų mūsų numylėtiniams katinėliams, kurie nuo šiol turi savo namelius. Na ir tradiciškai šventę vainikavo šokiai, skambėjo meilės dainos.
Skaityti daugiau...
 
Užgavėnės
Antradienis, 13 Vasaris 2018 14:11

Žiema, žiema, bėk iš kiemo... Tradiciškai - lietuviškai vijome žiemą iš kiemo, giesmėmis ir dainomis, rateliais ir žaidimais. Morę sudeginome, riebiomis dešrelėmis, mieliniais blynais ir gira vaišinomės... O gražiausi persirengėliai ir dovanėlėmis buvo pagerbti į kurių darbščias rankas nusileido angelėliai...

Skaityti daugiau...
 
Rankų lenkimo varžybos
Trečiadienis, 31 Sausis 2018 11:29

Sausio 31 d. globos namų sportininkai dalyvavo Adakavo socialinės globos namų organizuotame Respublikiniame renginyje:  ,,Ir aš galiu - rankų lenkimo varžybos“. Varžybų metu nuotaika mainėsi nuo įtemptos iki pakilios, nuo susikaupimo iki juoko... Nors ir prizinių vietų neiškovojome, bet gavome puikių dovanų ir linksmai praleidome laiką.

Skaityti daugiau...
 
Treniruotės pieš rankų lenkimo varžybas
Pirmadienis, 29 Sausis 2018 11:57

Globos namų sportininkai  ruošiasi  rankų lenkimo  varžyboms, kurios vyks Adakavo socialinės globos namuose. Su puikia nuotaika  ir energija vykstame treniruotis pas trenerį A. Kirkliauską  į sunkiosios atletikos sporto klubą „Suvalkijos ąžuolas“.  Su nekantrumu laukiame varžybų.

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui artėjant

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui artėjant visus šilčiausius jausmus sudėjome dar praeitų metų gruodį į advento vainikus, žolynai iš mūsų miškų ir keramikos liaudiški motyvai apsijungė į nuostabius vėrinius, kurie papuošė globos namų gyvenamąsias erdves. Tad nuoširdžiai kviečiame apsilankyti mūsų nameliuose iki užgavėnių ir pasigėrėti darbais, kurie skirti ne tik mums, bet ir tėvynei. Atvykimo laiką galima derinti telefonu: +370-630-53636 - užimtumo specialistė Vilma, maloniai laukiame visų, neabejingų mums ir mūsų kraštui.

Skaityti daugiau...
 
Sausio 13-oji

2018-01-12 Minėjome Laisvės gynėjų dieną. Kiekvienas turime su tuo susijusį prisiminimą – nesvarbu, ar jis buvo asmeniškai patirtas, ar galbūt perpasakotas vyresnių artimųjų ir draugų. Tačiau jis sudaro dalelę tos bendros prisiminimų mozaikos, kuri mums primena, kiek turėjome paaukoti, kad taptume laisvi.... 

Skaityti daugiau...
 
Trys karaliai

2018-01-05 Žiemos švenčių  laikotarpį užbaigėme Trijų karalių švente. Karaliai skleidė žinią apie kūdikėlio Jėzaus gimimą ir skelbė einantys jo aplankyti bei nešantys dovanas. Kasparas, Merkelis ir Baltazaras linkėjo visiems sveikatos, džiaugsmo ir turtingo bei turiningo gyvenimo. Išminčiai pranešė, kad didžiosios metų šventės jau baigėsi, todėl laikas atsisveikinti su Kalėdine eglute iki kitų metų bei pradėti ruoštis pavasariui, juk nuo Trijų Karalių šventės diena pailgėja net per gaidžio žingsnį.

Skaityti daugiau...
 
Naujųjų 2018 metų pasitikimas

Na ir pasibaigus rimties laikotarpiui, laikas pasidžiaugti nuveiktais darbais ir pasilinksminti, tad 2017 m. gruodžio 27 d. susirinkome pasitikti Naujuosius 2018 metus, apdovanojome  darbščiausius gyventojus, atminimui įteikėme padėkas bei minkštas pagalvėles už aktyvią veiklą, bet kokioje užimtumo veikloje. Su bičiuliais iš Veisiejų socialinės globos namų apsikeitėme programomis ,,Metų laikai'', pasivaišinome ir  daug  šokome...

Skaityti daugiau...
 
Sveikinimas

alt

 
Naujas autobusas

2017 m. gruodžio 22 d. Suvalkijos socialinės globos namuose didelis pirkinys – naujas autobusas.  Autobusas specialiai pritaikytas žmonėms turintiems judėjimo negalią. 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 10 iš 29

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 47 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos