Turininga praktika

Turininga praktika

Artėja į pabaigą mūsų namų gyventojų antros laidos trejų metų Floristikos modulinėje profesinio mokymo programoje floristo padėjėjo profesijos mokymai Marijampolės profesinio rengimo centre. Įveikus teorinių mokslų etapą, reikia įgytas žinias taikyti praktiškai. Džiugu, kad į praktikos vietą einama su džiaugsmu ir dideliu užsidegimu, noru dalyvauti darbinėje veikloje.

Povilas savo praktiką atlikti pasirinko įmonėje „Florina“. Čia su juo maloniai bendrauja, dalinasi profesinėmis paslaptimis darbuotojai, gražaus dėmesio sulaukia ir iš lankytojų. Smagu, kad ši praktinė veikla suteikia ne tik pažinimą apie darbo specifiką, bet ir džiaugsmo ir pasitekinimo savo veikla. Nuoširdus AČIŪ Florina gėlės.

 Grupinių namų gyventojas Giedrius taip pat sėkmingai užbaiginėja paskutinius mokslo metus ir šiuo metu atlieka praktiką Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centre „Židinys“, kur įgytas žinias ir kompetencijas gali pritaikyti darbinėje veikloje. Praktikantas pasižymi ypatingu pareigingumu ir atsakingumu, todėl neliko nepastebėtas, po praktikos jam bus suteikta galimybė toliau lankyti dienos centrą ir prisidėti prie jo veiklos. Nuoširdus AČIŪ Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centras „Židinys“.

Dalintis